608 928 564
Po-Pá 7:30 - 15:00

Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK


Úvod O společnosti eKAPO

Nahlédněte do zákulisí značky eKAPO

Tým eKAPO

Co se skrývá za značkou eKAPO? Jsme dámský kolektiv 6 žen, který pro vás každý den vybírá a připravuje krásné a pohodlné spodní prádlo. Podprsenky a kalhotky pro ženy. Boxerky, trenýrky a slipy pro pány. A spoustu dalších intimních kousků do šatníku.

Pojďte nahlédnout do zákulisí našeho obchůdku. Co se děje od chvíle, kdy vybíráte své nové prádlo až po to, když doma otevřete svůj „sexy” balíček.

Jak to všechno začalo

Obchod založila Iva (na fotce v červeném tričku) v roce 2013. eKAPO je zkratka názvu kalhotky-podprsenky. Dříve bylo zvykem dávat webovým stránkám obecné názvy, teprve později jsme začaly budovat značku eKAPO i s piktogramem, který znázorňuje ženský klín.

 

Jsme malý kolektiv na malém městě. Všechny máme přehled o dění ve firmě – například víme, že Fabia je podprsenka z bavlny v regálu č.15. V práci se umíme navzájem zastoupit a většina z nás je tu od samého začátku.”

Iva Turečková,
Zakladatelka e-shopu                          

Iva Turečková, eKAPO

Iva
Mottem shopu je nabídnout na jednom místě prádlo v relativně širokém výběru, avšak za nízké ceny. Mou původní myšlenkou byl outlet. Po čase jsme ale zjistily, že zákazníci se rádi vrací ke svým oblíbeným kouskům, které pro ně neustále doplňujeme. Máme ale i nové zboží – každý den 5 až 10 kousků.


Veronika Janouchová, eKAPO

Veronika
má šikovné ruce a je naší přebornicí v balení prádla do úhledných balíčků. Každý den nové zboží kontroluje, třídí a připravuje pro naše maloobchodní i velkoobchodní zákazníky. Verča má pod palcem celý náš sklad, jeho uspořádání a přehlednost. Pravidelně se také věnuje přípravě a expedici vašich objednávek.

Pavla Darakeva, eKAPO

Pavla
obstarává běžný chod e-shopu a má pod palcem zákaznickou péči. Když zrovna neodpovídá na vaše zprávy nebo nezvedá telefony, tak vytváří popisky ke zboží. Nové kousky přeměří a popíše tak, aby se vám snáze nakupovalo. Umí ale i retušovat fotky a věnuje se také kreativní činnosti.

Lenka Vaňhalová, eKAPO

Lenka
má na starosti především zpracování objednávek. Fakturuje, dobropisuje a komunikuje s našimi zákazníky a radí jim při výběru zboží. A když zrovna neodpovídá na vaše zprávy, nebo nezvedá telefony, vytváří popisky ke zboží. A pokud je potřeba, pomůže s expedicí nebo kontroluje nové zboží.

Renata Zabilanská, eKAPO

Renáta
někdy naskladňuje nové produkty a jindy pro vás ráda připravuje krásné balíčky. Když si budete chtít zásilku vyzvednout osobně (což můžete u nás v Chlumci nad Cidlinou), připraví ji pro vás právě Renáta. Její hlavní činností je ale focení a úprava fotek.
 

Simona Vlková, eKAPO

Simona
je mistryně v balení vašich objednávek. Momentálně drží rekord 250 zásilek za odpoledne. Slušný výkon, že? Kromě toho umí Simona fotit. Na focení a úpravu fotek je samouk, jako my všechny. Postupně se ale zlepšujeme, aby byl e-shop ještě lepší a hezčí.
 

Přeměřujeme, kontrolujeme kvalitu a štítkujemeZe skladu až k vám domů

Zboží k nám přichází ve velkých bílých krabicích a my ho roztřiďujeme podle druhu. Prádlo je od desítek dodavatelů a pojetí velikostí je pokaždé jiné.

Každý kousek proto přeměřujeme, případně zkoušíme vzorky samy na sobě a označujeme správnou velikostí. Prádlo pak balíme do vlastního celofánového sáčku nebo krabičky.

S prádlem v našich skladech zacházíme „jako v rukavičkách”. Všude máme koberce, které lapají prach. Každý kousek prádla tu projde našima rukama, abychom ho vyfotily a zkontrolovaly kvalitu.

 

„Na vaše telefony a e-maily reagujeme do 15:00. Zato ráno jsme tu už od 7. Jsme family friendly a věříme, že maminky od rodin by měly být nejdéle do 16 hodin doma.”

Iva Turečková,
Zakladatelka e-shopu                          

Balíčky eKAPO

Řekněte sýýýýýýr

Fotky pořizujeme ke každému druhu prádla i ke každé barevné variantě. Fotíme vlastní fotky na figurínách, které pak graficky upravujeme a stylujeme, aby měly bílé pozadí a vypadaly na e-shopu dobře.

Vaše objednávky předáváme dopravcům každý den po 12. hodině. Pokud jste si  objednali dopoledne, určitě tam váš balíček bude a následující pracovní den už si ho můžete doma rozbalit.

Jakmile ho otevřete, zjistíte, že jsme do něj přidali i pár dárečků navíc. Každý zákazník od nás obdrží časopis nebo tužku a slevové kupony do dalších e-shopů. U větších nákupů si můžete dokonce vybrat, jestli chcete voňavou visačku nebo kosmetickou taštičku. A pro registrované jsou tu ještě překvapení k svátku a narozeninám.

 

Bez vás by to nešlo. Děkujeme!

Od založení značky jsme udělaly radost tisícům z vás a odeslaly až stovky balíčků denně. Je to obrovské zadostiučinění, když víte, že se vaše snaha a práce prováděná s láskou opravdu vyplácí a zákazníci se neustále vrací. Moc vám za to děkujeme a těšíme se, čím si u nás uděláte radost příště. Inspirovat se můžete třeba v pravidelných akcích a speciálních slevách, které připravujeme pro fanoušky na Facebooku a odběratele našich newsletterů

Naskladňujeme v eKAPO Dárečky k objednávkám Připraveno k expedici

Vítejte v eKAPO

Chcete se na něco zeptat? Budeme rádi, když napíšete

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

© 2021, SLK Trade s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky